Strefa sklepu

belka

W naszym lokalu stawiamy na naturalność, małych dostawców, produkty ekologiczne i zdrowe.
Chcemy, żeby każdy, kto skosztuje naszych produktów, mógł poczuć się jak w małym domku na wsi,
wśród smaków dawno już zapomnianych i porzuconych na rzecz pogoni za zyskiem i karierą.
Znajdziecie u nas, między innymi:

Mięso bez antybiotyków

Dostępne u nas mięso pochodzi od małych dostawców, których darzymy naszym zaufaniem i mamy pewność, że sprzedawane przez nas mięso nie posiada antybiotyków.

Wędliny

Nasze wędliny pochodzą w większości od lokalnych dostawców. Poza tym, oferujemy również mały kącik włoski. Produkty te albo nie zawierają żadnych konserwantów, albo co najwyżej sól peklującą.

tee, tea bags, teas

Herbaty

Oferujemy ekologiczne herbaty różnego typu. Zielona czarna i biała pochodzą z gór Cejlonu.
Znajdziecie zarówno herbaty sypane jak i w torebkach bądź piramidkach.

Sery

W naszej ofercie znajdziesz zarówno sery delikatne jak i te o wyszukanym smaku. Posiadamy prawdziwe sery krowie, owcze oraz kozie.

Miody

Sprzedawane przez nas miody pochodzą z rodzinnej pasieki, która szczyci się stawianiem na naturalność i jakość. Oferujemy naturalne miody klasyczne i smakowe.

Pieczywo

Weszliśmy we współpracę z lokalną piekarnią, która specjalnie dla nas wypieka chleby tylko na zakwasach i mące, a nie na popularnych mieszankach piekarniczych. Dysponujemy pieczywem żytnim, pszennym oraz mieszanym pszenno-żytnim.

bread, food, baked

Jogurty

Oferujemy naturalne jogurty kozie w zarówno w wersji bez dodatków jak i wielu różnych odsłonach smakowych, np. z truskawkami, owocami leśnymi, czy wiśnią.

Garmażerka

W ofercie posiadamy domowe, ręcznie lepione pierogi w wielu smakach, zarówno tych  na słodko i na słono. Poza nimi oferujemy również inne produkty garmażeryjne, jak uszka, pyzy, czy łazanki.

Soki

Naturalne soki w wielu wariantach smakowych. Idealne do wody i herbaty. Znajdziesz u nas wiele wariantów smakowych, od maliny po bez.

Ryby

Dostępne u nas ryby nie pochodzą ze sztucznych hodowli, a pozyskiwane są z naturalnych łowisk morskich. Sprzedajemy je głęboko mrożone.

salmon, fish, fillet

Jogurty ToGo

Hitem okazały się robione przez nas jogurty z nasionami chia, musem owocowym oraz firmową granolą. Posiadamy je w dwóch wariantach smakowych:

    • wiśnia z mango,
    • brzoskwinia z czarną porzeczką.

Przyprawy

Oferujemy szeroki wybór przypraw ekologicznych przypraw. Znajdziecie u nas przyprawy klasyczne jak i mieszanki do różnego rodzaju mięs, czy warzyw. Dysponujemy kilkoma rodzajami soli i pieprzy w uzupełnialnych młynkach.

coffee, coffee grains, coffee beans

Kawa

Sprzedajemy ziarnistą, biologiczną kawę włoskiego pochodzenia. Sprowadzamy ją z rodzinnej palarni w północnej Lombardii. Możecie skosztować jej u nas na miejscu, w strefie gastro.

Chcesz wiedzieć więcej?

To tylko część tego, co mamy Ci do zaoferowania. Mamy nadzieję, że przyjdziesz i zapoznasz się z resztą naszej oferty osobiście!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wszystkim, co się u nas dzieje, zachęcamy Cię do obserwowania nas na naszych mediach społecznościowych.