Strefa gastro

belka

W strefie gastro oferujemy, między innymi domowe, przygotowane ze zdrowych półproduktów posiłki fast-food.
Poza nimi znajdziecie tu również posiłki obiadowe.
Szczycimy się tym, że jedzenie przygotowywane jest przez nas, na miejscu.
Wykorzystane pieczywo jest specjalnie dla nas wypiekane ze specjalnej receptury.

Burgery

Podajemy je w dwóch wariantach, albo z sałatą lodową, pomidorem, czerwoną cebulą i sosem, albo z sałatą lodową, kapustą firmową i sosem. Istnieje również możliwość dokupienia sera i/lub boczku.
Do wyboru: wołowy, drobiowy, rybny, wieprzowy i wegański.

Kanu

Co kryje się za naszą tajemnicza nazwą? Lubimy mówić, że jest to coś więcej niż zapiekanka. Dlaczego?
Ponieważ jest to bułka, w której wgniatamy środek tak, aby przypominała ona wspomniane kanu i tam znajduje się farsz, którego nie żałujemy. Jest ona zapieczona z pysznym serem mozzarella. Podawana z sosami i możliwym ogórkiem kiszonym.
Do wyboru: wątróbka, wieprzowina, indyk, borowik z jajkiem i wołowina.

chicken, broiler, grilled chicken

Kurczaki

Przygotowywane przez nas kurczaki są pieczone w autorskiej marynacie. Istnieje możliwość zakupienia go w całości lub połówkę. Poza tym, przygotowujemy również skrzydełka – łagodne i pikantne. Na zamówienie przygotowujemy również kurczaki i kaczki faszerowane dowolnym wypełnieniem – zamówione z odpowiednio dwu i czterodniowym wyprzedzeniem.

Domowe hot-dogi

Hot-dogi francuskie, podawane są w specjalnie dla nas przygotowanej bułce.
Do wyboru: parówka, kabanos lub frankfurterek.

sausage, wienerle, vienna sausage

Włoska kawa

Kawa, którą parzymy jest kawą Bio – 85% mieszanek arabiki i 15% robusty. Pochodzi z rodzinnej palarni włoskiej z północnej Lombardii. Kawa ziarnista jest również do kupienia w strefie sklepowej.
Do wyboru: caffe, caffe dopio, caffe lungo, caffe lungo dopio, americano, cappucino, caffe late, caffe late macchiato oraz caffe con panna.

Dania obiadowe

Od wtorku do piątku oferujemy codziennie inne dania obiadowe w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji na ich temat oraz menu na bieżący tydzień znajdziesz w odpowiedniej zakładce na naszej stronie.

food, french fries, fries

Frytki belgijskie

Frytki z ziemniaków, grubo krojone. Przygotowywane są beztłuszczowo, jednak nie odejmuje im to smaku. Możliwe jest kupienie zarówno całej porcji jak i połówki. Podajemy je z wybranymi sosami.

Bądź na bieżąco!

Często pojawiają się u nas sezonowe potrawy, które sprzedawane są w słoikach, jak na przykład fasolka po bretońsku, czy bigos. 
Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, to zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych!